shapka_top3.jpg

Друк періодичних журналів

Сьогодні друк періодичних журналів здійснюється десятками компаній по всій країні, причому в деяких випадках такі журнали служать в якості прайса для послуг або товарів певної фірми. В іншому, переважна більшість журналів мають виключно інформаційну мету, але не дивлячись на таку популярність даного виду друку, знайти друкарню, яка б запропонувала достатні обсяги і гнучкі умови роботи, складно.

Друк періодичних журналівНаша друкарня здійснює друк журналів періодичних різними способами, так як у нас є офсетний, цифровий та інші види друку. І хоч найчастіше клієнтам потрібна саме офсетний друк, деякі клієнти звертаються до нас з індивідуальними завданнями з друку періодичних журналів з нетиповим форматом або певної обробкою. І ми можемо запропонувати їм кваліфіковану допомогу, адже ми працюємо з першокласним обладнання від провідних світових виробників.

Для того, щоб друк періодичних журналів замовити в нашій друкарні, ми радимо Вам просто зателефонувати нам по одному з телефонних номерів на сайті, або Ви можете писати нам або навіть приїхати особисто, але все ж ми радимо попередньо уточнити час роботи.

Ми пропонуємо Вам саме періодичні журнали друкувати, але насправді в нашому каталозі Ви знайдете ще десятки інших послуг, тому Ви гарантовано знайдете у нас необхідну допомогу. Наприклад, ми можемо здійснювати роботи зі створення буклетів, брошур і рекламних листівок, які сьогодні особливо популярні.

А якщо Вам потрібно терміново надрукувати періодичний журнал, то наші співробітники можуть працювати в 3 зміни, що складе 24 години, і завдяки цьому ми впораємося з поставленими завданнями настільки швидко, наскільки це тільки можливо.