shapka_top3.jpg

Друкарня вартість друку

Друкарня вартість друкуВиробниче об'єднання «Мурахи» пропонує нашим клієнтам широкий асортимент послуг, в список якого входить і друкарня. Вартість друку залежить від рівня складності і розмірів паперу, а також терміновості замовлення. Наше підприємство виконує різні види друку, в список яких входить флексопечать, широкоформатний, шовкотрафаретний, цифровий, офсетний та рулонний друк. Також в послуги входять і післядрукарські види робіт, як перфорація, ламінування паперу, тиснення і багато іншого. Всі доступні різні за вартістю види друку в нашій друкарні перераховані на офіційному сайті компанії. Ви можете ознайомитися з асортиментом і вибрати щось особливе в якості подарунка, оформлення офісної документації або для себе. Ми намагаємося задовольнити потреби всіх наших численних клієнтів за рахунок різноманітності доступних послуг.

Також Ви можете зробити замовлення в будь-яких кількостях на нашу продукцію. Крім друку за окремою вартістю друкарня пропонує виготовлення каталогів, листівок, папок, листівок і багатьох інших виробів для офісу. У Вас навіть є можливість замовити у нас унікальний дизайн наклейок для просування Вашого бізнесу.

Оригінальний логотип, акуратне розташування всіх дизайнерських елементів на полотні і грамотний підбір кольорів гарантують рекламу Вашого бренду, так як для людського ока завжди приємно дивитися на гармонійне зображення. Так як наші фахівці і сучасне обладнання дозволяють задовольнити всі потреби великої різноманітності клієнтів, вартість друку в нашій друкарні не зростає. Таким чином, Ви можете стати одним з наших постійних клієнтів і звертатися до нас в будь-який час на постійній основі.

Рекомендуємо детально вивчити весь спектр послуг, які пропонує наша компанія на офіційному сайті. У Вас є можливість зробити вибір паперу або способу друку, який найбільше підійде саме Вам. Зателефонуйте за вказаним номером, щоб зробити замовлення в будь-якому обсязі. Що б Вам не знадобилося у пресі, консультацію і якісне обслуговування надасть наша друкарня, вартість друку якої обговорюється з клієнтом індивідуально.


Ціна виробництва будь-якої продукції залежить від безлічі факторів, у тому числі і від складності роботи, обсягу і наявності додаткових послуг. Рекомендуємо обговорити всі подробиці безпосередньо з менеджером, який розповість Вам про всі новинки, переваги та вартості різних типів друку. Друкарня «Мурахи» готова допомогти кожному амбітному клієнту в будь-який час.