shapka_top3.jpg

Крафт-папір (картон)

упаковки з крафт-паперу Крафт-папір (нем. kraft — сила) — високоміцний обгортковий папір з малопровареної довговолокнистої сульфатної целюлози або є продуктом переробки целюлози. Виготовляється з деревини у процесі сульфатного варіння, також відомого як крафт-процес. Використовується для пакувальних цілей, а також для виготовлення паперових виробів, які мають бути міцними та зносостійкими — гофрокартону, крафт-мішків, пакетів, конвертів, паперових шпагатів  т.і.. Зазвичай крафт-папір виготовляється коричневого кольору, однак може бути і вибіленим.

Останнім часом набули популярності такі поняття як «Еко», «Біо», «Органічний» т. і. На цій хвилі у поліграфії дуже стрімко розпочалося використання крафт-паперу (картону) – матеріалу виробництво якого не передбачає використання жодних барвників або будь-яких хімічних речовин. Тому замовники, які позиціонували свій продукт як екологічний чистий або ж хотіли підкреслити своє ставлення до охорони навколишнього середовища, досить сміливо зробили вибір на її користь.

Першою продукцією були крафт-пакети (еко-пакети), а також брендована упаковка – пакувальні листи, коробки.

Крафт-папір виготовлення Крафт-папір київ друк крафт пакетів

А далі, разом зі сміливими ідеями дизайнерів почали з'являтися крафт-конверти та крафт-листівки, а потім й більш складні дизайнерські рішення, наприклад, крафт-коробок, крафт-папок і, навіть, крафт-ручок.

Цей новий досвід був настільки вдалим, що використання такого матеріалу перестало асоціюватися лише з його екологічністю. Продукція з приставкою «крафт» набула більш привабливого та заможного сприйняття серед споживачів. У деяких випадках сміливі маркетологи робили повноцінну рекламну кампанію з рекламною продукцією в стилі КРАФТ. Нижче приклади таких кампаній, які ми здійснили:

крафт пакети виготовлення крафт-папки крафт папір купити

З точки зору виробництва поліграфічної продукції даний матеріал розцінюється як досить міцний та зручний у роботі. Він підходить для всіх видів друку, а також не викликає проблем при виконанні більшості післядрукарських процесів, наприклад, тиснення фольгою. Найголовніше обрати правильний вид крафт-паперу, що на сьогоднішній день не є проблемою. Зараз доступний широкий вибір крафт-паперу за такими параметрами як щільність – від 50 г/м2 до 135 г/м2; фактура поверхні, колір тощо.

Початковим кольором крафт-паперу є коричневий різних відтінків (в залежності від ступеню первинної обробки). Але згідно нових потреб ринку почали з'являтись нові кольори – починаючи від чорного і білого (результат освітлення /відбілювання), та далі будь-який колір палітри на вибір клієнта (зелений, червоний, жовтий  т. д.).

Характеристики і зовнішній вигляд крафт-паперу дають дуже велику варіабельність її застосування. Можливо тому, інтерес до цього матеріалу не згасає, а навіть навпаки – набирає обертів.

<< Назад